Charmed-Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Charmed-Magic

Forum posvećen seriji Charmed

Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
    Pristupi

    Zaboravio sam šifru



    Prijatelji foruma

    Garage of Design-GOD

    Gossip Forum

    Charmed4ever


    Ko je trenutno na forumu
    Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

    Nema

    [ Videti svu listu ]


    Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 107 dana Pet Jul 02, 2010 5:25 pm
    Anketa

    Da li vam se svidja forum???

    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Vote_lcap93%Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Vote_rcap 93% [ 80 ]
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Vote_lcap6%Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Vote_rcap 6% [ 5 ]
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Vote_lcap1%Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Vote_rcap 1% [ 1 ]

    Ukupno Glasova : 86


    Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 5]

    1Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Najj prijatelj na ovom forumu Ned Apr 11, 2010 4:45 pm

    VolimVladu

    VolimVladu
    Administrator foruma
    Administrator foruma
    First topic message reminder :

    sa kim se ovde dobro slazete


    26Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sre Jul 07, 2010 9:24 am

    S@ki

    S@ki
    "Give Me a Sign"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Tr2-1
    alex994

    27Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sre Jul 07, 2010 1:35 pm

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član
    s@ki,baby,belos,dark princess,miss wampire.

    28Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Pet Jul 09, 2010 10:59 am

    S@ki

    S@ki
    "Give Me a Sign"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Tr2-1
    alex994 i Baby

    29Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Ned Jul 25, 2010 3:33 pm

    Anaksunamun

    Anaksunamun
    "Death Takes a Halliwell"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Ae9-3

    http://smizla93.wordpress.com

    30Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Ned Jul 25, 2010 4:24 pm

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član



    Poslednji izmenio alex994 dana Ned Jul 25, 2010 4:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

    31Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Ned Jul 25, 2010 4:35 pm

    Anaksunamun

    Anaksunamun
    "Death Takes a Halliwell"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Ae9-3
    velti.MissWampire, izoztavila sam njih :D

    http://smizla93.wordpress.com

    32Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Uto Jul 27, 2010 11:32 am

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član
    svi su ok

    33Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Uto Jul 27, 2010 3:53 pm

    Anaksunamun

    Anaksunamun
    "Death Takes a Halliwell"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Ae9-3
    pa da imamo extra ljude na forumu :D

    http://smizla93.wordpress.com

    34Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Uto Jul 27, 2010 5:05 pm

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član
    da svi su super

    35Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Čet Avg 26, 2010 11:35 am

    Nick Germanotta Jonas

    Nick Germanotta Jonas
    "Witch Way Now"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Mqj-4
    sa svima

    36Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Sep 11, 2010 12:45 am

    Cam

    Cam
    "Magic Hour"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Wg-2
    Belosvitac,Biberce,Lily,*ona sa dugackim nickom*(Seherezada:),Missice,Joda i msm da ne znam nikoga vise ovde.(:

    http://avrillavigne-balkan.forumotion.net/forum.htm

    37Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Sep 11, 2010 9:40 am

    Lilly

    Lilly
    Moderator foruma
    Moderator foruma
    Extra su svi. :D

    38Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Sep 11, 2010 10:59 am

    MissWampire

    MissWampire
    "Forever Charmed"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Kar-5
    Ovako:Belosvitac,Baby,Lily,Miss Charmed,alex 994,Cam, zatim Anaksunamun i Maya(dok su bile aktivnije) :D....Izvinite ako sam nekog zaboravila,nisam namerno Wink

    Edit by MissWampire xD
    Napisala sam alex996 umesto alex994 xDDDD



    Poslednji izmenio MissWampire dana Sub Nov 06, 2010 6:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

    39Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sre Sep 22, 2010 3:32 pm

    Lilly

    Lilly
    Moderator foruma
    Moderator foruma
    Zaboravila si Justina. Razz Trenutno najbolji su mi Seherezada xD , Miss i jedna i druga, Belos, velti (mozda Razz ), Cam, Justin, Joda, ima ih, ne mogu se setiti svih... A da.. I alex. xD

    40Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Nov 06, 2010 2:27 am

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član
    lepo lepo lily zaboravljas me xDD
    Seh,Belos,Miss W,Miss Lilly,Denis...mozda sam nekog izostavila Razz

    41Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Nov 06, 2010 10:05 am

    Lilly

    Lilly
    Moderator foruma
    Moderator foruma
    A jbg... xDD

    Nadja, MW, Alex, velti, Seherezada, Denis, K, Belos, Cam, Miss Charmed, TG...

    42Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Nov 06, 2010 7:45 pm

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član
    svi su ok

    43Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Nov 06, 2010 8:37 pm

    *Piper Halliwell*

    *Piper Halliwell*
    Moderator foruma
    Moderator foruma
    MW, Alex, velti...i narawno MissLily

    44Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Ned Nov 07, 2010 12:34 pm

    MissWampire

    MissWampire
    "Forever Charmed"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Kar-5
    Nadja,alex994,Lilly,Belos,Baby,Miss Charmed,Bredju,TGirl......

    45Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Uto Nov 09, 2010 1:27 am

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član
    MIss Lilly,Miss W,Nadja,Baby,Belos,Miss Charmed,Denis,TG...

    46Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Pet Nov 12, 2010 4:31 pm

    Miss Charmed

    Miss Charmed
    "Magic Hour"
    Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Wg-2
    Gost haaa... kolko volim ovo cudo

    47Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Pet Nov 12, 2010 6:50 pm

    *Piper Halliwell*

    *Piper Halliwell*
    Moderator foruma
    Moderator foruma
    Welti..Alex..MW...Miss Charmed...I ofc Lilly

    48Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Pet Nov 12, 2010 11:52 pm

    alex994

    alex994
    VIP Član
    VIP Član
    Miss Charmed ::alex994 haaa... kolko volim ovo cudo

    zar samo ja?! Laughing Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 357495 Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 540362

    Miss Charmed,Miss W,Lilly,Piper,Belos,Seh,Denis,TG....

    49Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Sub Nov 13, 2010 12:49 pm

    Lilly

    Lilly
    Moderator foruma
    Moderator foruma
    lol, koristila je onaj kod.. xD Pa je i meni izasao moj nick..! xD Seherezadi ce izaci njem i tako dalje.. xDD
    ________
    Nadja, Alex, Seherezada, Denis, Velti, TG, Miss Charmed, Miss Wampire, Cam, Maikhee

    50Najj prijatelj na ovom forumu - Page 2 Empty Re: Najj prijatelj na ovom forumu Ned Nov 14, 2010 12:07 am

    *Piper Halliwell*

    *Piper Halliwell*
    Moderator foruma
    Moderator foruma
    Weks..Lily..Alex..

    Sponsored content


    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 5]

    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu