Charmed-Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Charmed-Magic

Forum posvećen seriji Charmed

Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Pristupi

Zaboravio sam šifru



Prijatelji foruma

Garage of Design-GOD

Gossip Forum

Charmed4ever


Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 107 dana Pet Jul 02, 2010 5:25 pm
Anketa

Da li vam se svidja forum???

Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_lcap93%Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_rcap 93% [ 80 ]
Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_lcap6%Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_rcap 6% [ 5 ]
Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_lcap1%Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_rcap 1% [ 1 ]

Ukupno Glasova : 86


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koja carobnica vam se ne svidja?

Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_lcap5%Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_rcap 5% [ 1 ]
Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_lcap60%Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_rcap 60% [ 12 ]
Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_lcap30%Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_rcap 30% [ 6 ]
Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_lcap5%Koja carobnica vam se ne svidja? Vote_rcap 5% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 20


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Koja carobnica vam se ne svidja? Sre Jun 30, 2010 1:53 pm

VolimVladu

VolimVladu
Administrator foruma
Administrator foruma
Piper
Prue
Paige
Phoebe
i zasto

2Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Sre Jun 30, 2010 2:59 pm

MagicGirl✫

MagicGirl✫
"Give Me a Sign"
Koja carobnica vam se ne svidja? Tr2-1
Meni su sve supp ali ako bas moramo da biramo najmanje mi se dopada Prue zato sto je previse tvrdoglava...

3Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Sre Jun 30, 2010 10:10 pm

VolimVladu

VolimVladu
Administrator foruma
Administrator foruma
I ja ih sve volim ali mi se najmanje dopada Pauge-nekako je prepotenta i uopste nesimpaticna osoba

4Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Ned Jul 04, 2010 3:12 pm

TwilightGirl

TwilightGirl
"Magic Hour"
Koja carobnica vam se ne svidja? Wg-2
/



Poslednji izmenio TwilightGirl dana Sub Okt 08, 2016 5:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

5Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Ned Jul 04, 2010 5:39 pm

alex994

alex994
VIP Član
VIP Član
sve su super,ali neka bude Paige,jer mi izgleda nekako vestacki,a i ko je glasao za Phoebe?

6Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Ned Jul 18, 2010 2:00 pm

Fox

Fox
Moderator foruma
Moderator foruma
MagicGirl✫ ::Meni su sve supp ali ako bas moramo da biramo najmanje mi se dopada Prue zato sto je previse tvrdoglava...

7Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Sub Avg 21, 2010 11:49 pm

Witch4ever

Witch4ever
"Something Wicca This Way Comes"
Koja carobnica vam se ne svidja? Xil-0
Prue definitivnooo Razz

8Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Čet Avg 26, 2010 1:00 pm

Nick Germanotta Jonas

Nick Germanotta Jonas
"Witch Way Now"
Koja carobnica vam se ne svidja? Mqj-4
nzm tesko da se oslucim

9Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Sub Avg 28, 2010 2:16 pm

TwilightGirl

TwilightGirl
"Magic Hour"
Koja carobnica vam se ne svidja? Wg-2
Witch4ever ::Prue definitivnooo Razz

10Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Pon Sep 06, 2010 11:32 am

Melinda Halliwell

Melinda Halliwell
"Give Me a Sign"
Koja carobnica vam se ne svidja? Tr2-1
MagicGirl✫ ::Meni su sve supp ali ako bas moramo da biramo najmanje mi se dopada Prue zato sto je previse tvrdoglava...

http://prettylittleliars-sr.bigforumpro.com

11Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Uto Okt 26, 2010 4:42 pm

Lilly

Lilly
Moderator foruma
Moderator foruma
Paige, jer je zamenila Prue.. xD

12Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Pon Nov 01, 2010 9:49 pm

Phoebe Halliwell ^

Phoebe Halliwell ^
"Give Me a Sign"
Koja carobnica vam se ne svidja? Tr2-1
Sve su dobre , ali posto se Pagie ( Ja gledam na Prvoj ( Fox ) ) tek pojavila , nisam je dobro upoznala i za nju glasam !

13Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Čet Nov 04, 2010 5:07 pm

╬ Phoebe╬

╬ Phoebe╬
"Something Wicca This Way Comes"
Koja carobnica vam se ne svidja? Xil-0
sve su extra

14Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Pet Nov 05, 2010 11:42 am

Maikhee

Maikhee
"Magic Hour"
Koja carobnica vam se ne svidja? Wg-2
Pejdž. Razlog je njeno neprestano glupiranje.

https://www.facebook.com/maikhee

15Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Ned Nov 14, 2010 11:04 pm

MISA

MISA
"Something Wicca This Way Comes"
Koja carobnica vam se ne svidja? Xil-0
Prue

16Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Uto Jan 04, 2011 12:51 pm

laki

laki
"Give Me a Sign"
Koja carobnica vam se ne svidja? Tr2-1
Mnogo težak izbor, ali neka bude Pru Embarassed Razz

17Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Pon Jan 10, 2011 5:11 pm

Tikilo

Tikilo
"Magic Hour"
Koja carobnica vam se ne svidja? Wg-2
prue..........baš je tvrdoglava !



Poslednji izmenio Fibs dana Čet Mar 03, 2011 4:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

18Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Pon Jan 10, 2011 11:27 pm

nexy92

nexy92
"Something Wicca This Way Comes"
Koja carobnica vam se ne svidja? Xil-0
Prue
nemam neki odredjen razlog, ali tako je...

http://angels.motionsforum.com

19Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Ned Feb 06, 2011 1:13 am

ELIZABET Y WILLIAM

ELIZABET Y WILLIAM
"Witch Way Now"
Koja carobnica vam se ne svidja? Mqj-4
Sad , ako cemo birati nek bude Prue.

20Koja carobnica vam se ne svidja? Empty Re: Koja carobnica vam se ne svidja? Sre Feb 16, 2011 12:19 am

♥Oliver Katić fan♥

♥Oliver Katić fan♥
"Something Wicca This Way Comes"
Koja carobnica vam se ne svidja? Xil-0
Meni su sve super...Smile

http://mermaids.forumotion.net/

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu