Charmed-Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Charmed-Magic

Forum posvećen seriji Charmed

Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Pristupi

Zaboravio sam šifru



Prijatelji foruma

Garage of Design-GOD

Gossip Forum

Charmed4ever


Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 107 dana Pet Jul 02, 2010 5:25 pm
Anketa

Da li vam se svidja forum???

Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_lcap93%Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_rcap 93% [ 80 ]
Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_lcap6%Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_rcap 6% [ 5 ]
Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_lcap1%Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_rcap 1% [ 1 ]

Ukupno Glasova : 86


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Koja vam je od vestica najlepsa?

Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_lcap6%Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_rcap 6% [ 3 ]
Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_lcap33%Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_rcap 33% [ 16 ]
Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_lcap51%Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_rcap 51% [ 25 ]
Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_lcap10%Koja vam je od vestica najlepsa? Vote_rcap 10% [ 5 ]
Ukupno Glasova : 49


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Mar 06, 2010 2:16 am

alex994

alex994
VIP Član
VIP Član
Pa?

2Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Mar 06, 2010 1:08 pm

salkal32

salkal32
"Something Wicca This Way Comes"
Koja vam je od vestica najlepsa? Xil-0
Piper

i <3 piper

Ona mi je prelepa

http://carobnjastvo.forummotion.com

3Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Mar 06, 2010 1:47 pm

**Locked Wyatt**


"Magic Hour"
Koja vam je od vestica najlepsa? Wg-2
Piper je najlepsa!!!

4Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Mar 06, 2010 2:45 pm

alex994

alex994
VIP Član
VIP Član
sve su slatke,ali Fibi i Pajper su mi favoriti,mada je moza Fibi malkice lepsa... Koja vam je od vestica najlepsa? Icon_biggrin

5Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Mar 06, 2010 3:47 pm

Belosvitac

Belosvitac
Osnivač Foruma
Osnivač Foruma
Piper.Po meni..

https://charmed-magic.forumsr.com

6Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Mar 06, 2010 5:45 pm

_little-fairy_

_little-fairy_
"Something Wicca This Way Comes"
Koja vam je od vestica najlepsa? Xil-0
piper meni..Smile

7Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Ned Mar 07, 2010 8:54 pm

Magicboy

Magicboy
"Magic Hour"
Koja vam je od vestica najlepsa? Wg-2
Piper 100%...=)

8Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Ned Mar 07, 2010 9:11 pm

AjrinLuV

AjrinLuV
"Something Wicca This Way Comes"
Koja vam je od vestica najlepsa? Xil-0
Phoebe

9Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Ned Mar 07, 2010 11:47 pm

alex994

alex994
VIP Član
VIP Član
tako je Sirena.... Koja vam je od vestica najlepsa? 357495

10Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Pet Mar 12, 2010 3:26 pm

HIL

HIL
Moderator foruma
Moderator foruma
phoebe

11Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Mar 13, 2010 2:06 pm

Chris Halliwell

Chris Halliwell
"Something Wicca This Way Comes"
Koja vam je od vestica najlepsa? Xil-0
Phoebe

12Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Pon Mar 15, 2010 1:42 pm

Lady Witch

Lady Witch
"Something Wicca This Way Comes"
Koja vam je od vestica najlepsa? Xil-0
Sve su mi lepe.....ali ja sam glasala za Paige.....

13Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Uto Mar 23, 2010 2:56 pm

~kixy~

~kixy~
"Give Me a Sign"
Koja vam je od vestica najlepsa? Tr2-1
Piper mi je odvratna a Paige he ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

14Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Čet Mar 25, 2010 1:32 am

little witch

little witch
"Give Me a Sign"
Koja vam je od vestica najlepsa? Tr2-1
meni je fibi prelepa.... i pajper je slatka ali je fibi malo vise... Smile

15Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Čet Apr 01, 2010 6:32 pm

VolimVladu

VolimVladu
Administrator foruma
Administrator foruma
Piper je mnooooooooooogoooooooo slatkaaaaaaaaa

16Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Uto Apr 06, 2010 4:34 pm

Miss Charmed

Miss Charmed
"Magic Hour"
Koja vam je od vestica najlepsa? Wg-2
Phoebe.... ♥️

17Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Pet Apr 09, 2010 4:40 pm

Shadow

Shadow
"Give Me a Sign"
Koja vam je od vestica najlepsa? Tr2-1
Paige

18Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Pet Apr 09, 2010 5:20 pm

Luka

Luka
"Death Takes a Halliwell"
Koja vam je od vestica najlepsa? Ae9-3
phoebe i piper

19Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Apr 10, 2010 1:38 pm

Belosvitac

Belosvitac
Osnivač Foruma
Osnivač Foruma
Opet Piper...

https://charmed-magic.forumsr.com

20Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Sub Apr 24, 2010 5:49 pm

Phoebe Piper Halliwell

Phoebe Piper Halliwell
"Something Wicca This Way Comes"
Koja vam je od vestica najlepsa? Xil-0
Phoebe i Piper su mi favoritkinje ali sam glasala za Phoebe

21Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Uto Apr 27, 2010 1:34 pm

Piper Halliwell

Piper Halliwell
"Magic Hour"
Koja vam je od vestica najlepsa? Wg-2
Pajper,bez razmisljanja

22Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Pet Apr 30, 2010 4:32 pm

VolimVladu

VolimVladu
Administrator foruma
Administrator foruma
nego sta!

23Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Čet Maj 27, 2010 6:13 pm

~Sneza~

~Sneza~
"Something Wicca This Way Comes"
Koja vam je od vestica najlepsa? Xil-0
Phoebe

24Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Čet Maj 27, 2010 6:35 pm

VolimVladu

VolimVladu
Administrator foruma
Administrator foruma
Koja vam je od vestica najlepsa? Icon_biggrin
ja ipak vise volim pipeeeeeeeeeeeer

25Koja vam je od vestica najlepsa? Empty Re: Koja vam je od vestica najlepsa? Čet Maj 27, 2010 9:37 pm

Piper Halliwell

Piper Halliwell
"Magic Hour"
Koja vam je od vestica najlepsa? Wg-2
Pipiperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr napravno!!!!!!!!!!!!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu